Austinės įtempiamosios lubos Descor - Itempiamos lubos

Įtempiamos lubos
+370-621-82590
Itempiamos lubos
TEKSTILINĖS LUBOS
Tekstilinės įtempiamos lubos
Įtempiamos lubos nuotraukų galerija
Pāriet uz saturu
Austinės įtempiamosios lubos Descor
Austinės įtempiamosios lubos Descor
Viena garsiausių įtempiamųjų lubų gamintojų yra Vokietijos bendrovė Descor, gaminanti besiūles ir austines įtempiamąsias lubas. Iš poliesterio gaminamo sintetinio audeklo išskirtinė ypatybė yra  jo struktūra, primenanti mezginio pynimą. Dėl tokios struktūros šios įtempiamosios lubos dažnai vadinamos „kvėpuojančiomis“, kadangi audinio struktūroje matyti smulkios prošvaisos.
Siūlomi pastelinių atspalvių matiniai įtempiamųjų lubų audeklai. Pasirinkus baltos spalvos lubas, jos visada atrodys itin švarios ir ryškios.
Descor siūlo įvairių matmenų audeklus, geriausiai atitinkančius lubų plotį, galimas audeklo plotis nuo 2,1 iki 5,1 metrų, didinant 1 metro žingsniu. Tokiu atveju yra galimybė įsigyti geriausiai tinkančio dydžio ritinį ir įsirengti lubas be jokių siūlių.
Austinės įtempiamosios lubos Descor pripažintos viena geriausių medžiagų. Dėl savo fizinių ir estetinių savybių jos turi didžiausią paklausą mūsų šalyje.
Itempiamos lubos Descor
Taip pat skaitykite:
TEKSTILINĖS LUBOS

Konsultuotis ir užsisakyti mūsų paslaugas galite tinklalapyje arba telefonu:
+370-621-82590
UAB "JARAKS"

Profesionaliai atliksime matavimus ir preliminariai apskaičiuosime Jūsų užsakymo kainą. Montuojame ir tiekiame audinius bei komplektuojamąsias dalis, skirtas lubų-sienų sistemoms CLIPSO ir DESCOR, ir įgyvendiname plataus spektro projektus.

Telefonas: +370-621-82590
E-mail: info@tekstilines-lubos.lt
Galima nuolaida iki 10%
Atgriezties pie satura