Įtempiamos lubos iš audinių, kaip atskirti originalius audinius DESCOR - Itempiamos lubos

Įtempiamos lubos
+370-621-82590
Itempiamos lubos
TEKSTILINĖS LUBOS
Tekstilinės įtempiamos lubos
Įtempiamos lubos nuotraukų galerija
Pāriet uz saturu
Įtempiamos lubos iš audinių, kaip atskirti originalius audinius DESCOR?
Įtempiamos lubos iš audinių, kaip atskirti originalius audinius DESCOR?
Šiame straipsnyje padėsime išsiaiškinti, kaip įsigyti originalias įtempiamas lubas iš audinių Descor (Vokietija) ir Clipso (Prancūzija), kokias ypatybes ir ženklinimą turi šios besiūlės įtempiamos lubos iš audinių.

Kaip atskirti DESCOR (D-PREMIUM) klastojimą
Descor (arba D-Premium) audinys — gamykla gamintojas Pongs (Vokietija) yra pasaulinis tekstilės produkcijos tiekėjas.

Descor įtempiamos lubos iš audinių atsirado Baltijos šalyse 2006 m., jos skiriasi kainų prieinamumu, ekologiškumu, patvarumu ir t.t., kuo iš užkariavo įtempiamų lubų rinka. Pongs gamykla Vokietijoje pastoviai kūrė ir tobulino Descor audinių kokybę, įdiegė naujas technologijas ir 2013 m. buvo pagamintas naujas audinys D-Premium.
Įtempiamos lubos iš audinių D-Premium – tai įtempiamų lubų iš audinių novatoriškas proveržis. Priimtina kaina ir aukšta medžiagų kokybė besąlygiškai visiems patinka, ir šios lubos pakeičia senas įtempiamas PVC lubas.
UAB „JARAKS“ yra įtempiamų lubų iš audinių D-Premium tiekėjas ir montuotojas Lietuvoje, mes gerbiame ir brandiname mūsų klientus ir partnerius, dabar mes papasakosime, kaip nustatyti audinio originalumą:
  • Ant visų D-Premium audinių yra 2,5-3 cm spurai iš poliesterio, ant kurių kas tris metrus yra etiketė, kas ir patvirtina produkcijos originalumą.
  • Taip pat ant spurų spausdinamas graviravimas „D-PREMIUM MADE IN GERMANIY“ ir partijos numeris.

Kaip atskirti CLIPSO klastojimą

Kaip atskirti CLIPSO klastojimą
Clipso audinys (Prancūzija) – gamykla gamintojas Clipso Prancūzijoje. Baltijos šalyse besiūlės Clipso įtempiamos lubos iš audinių atsirado 2000 m.
Clipso lubų kokybė, saugumas ir ekologiškumas sukėlė didelį pasitikėjimą ir paklausą Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse.
UAB „JARAKS“ laikosi kokybės ir saugumo koncepcijos. Mes pasirenkame tik patikimus tiekėjus ir aukštos kokybės produkciją.
  • Pagrindiniai Clipso audinių originalumo požymiai yra ženklinimas ant poliesterio spurų „CLIPSO MADE IN FRANCE“.
  • Spurų atkraštyje matomas raudonas siūlas.
Taip pat skaitykite:
TEKSTILINĖS LUBOS

Konsultuotis ir užsisakyti mūsų paslaugas galite tinklalapyje arba telefonu:
+370-621-82590
UAB "JARAKS"

Profesionaliai atliksime matavimus ir preliminariai apskaičiuosime Jūsų užsakymo kainą. Montuojame ir tiekiame audinius bei komplektuojamąsias dalis, skirtas lubų-sienų sistemoms CLIPSO ir DESCOR, ir įgyvendiname plataus spektro projektus.

Telefonas: +370-621-82590
E-mail: info@tekstilines-lubos.lt
Galima nuolaida iki 10%
Atgriezties pie satura