Austinių įtempiamųjų lubų vertė ir kaina. Privalumai. - Itempiamos lubos

Įtempiamos lubos
+370-621-82590
Itempiamos lubos
TEKSTILINĖS LUBOS
Tekstilinės įtempiamos lubos
Įtempiamos lubos nuotraukų galerija
Pāriet uz saturu
Austinių įtempiamųjų lubų vertė ir kaina. Privalumai.
Austinių įtempiamųjų lubų vertė ir kaina
Įtempiamosios lubos tebėra geriausias ir saugiausias sprendimas norint įrengti gražias lubas miegamajame arba vaikų kambaryje. Būtent ši medžiaga garantuoja puikų laidumą orui abiem kryptimis, todėl audeklas gali „kvėpuoti“. Audinys neskleidžia jokių kvapų, net iškart po lubų įrengimo oras patalpoje išlieka gaivus.
Dar vienas privalumas yra švara – montavimo sistema nereikalauja patalpos įšildymo ir dujų patrankos naudojimo.  Audeklo tvirtinimo būdas visiškai saugus, nepaliekantis dulkių ar purvo.
Paplitusi klaidinga nuomonė, kad austinių įtempiamųjų lubų kaina yra žymiai didesnė, nei plėvelinių. Dėl gausybės pasiūlymų specialaus polimerinėmis medžiagomis impregnuoto audinio kaina yra reali ir prieinama.
Tokias lubas namuose rekomenduojama įrengti ne tik miegamajame, bet ir tose patalpose, kuriose nėra nuolatinio šildymo. Dėl unikalios medžiagos struktūros ir jos ypatingo tvirtumo tokios lubos nepraras savo savybių nei balkone, nei vasarnamyje, nei garaže, net esant žemoms temperatūroms.
Austinis paviršius suteikia išskirtinę galimybę įgyvendinti dizaino sprendimus. Tik įtempiamąsias lubas galima ištapyti bet kokiu stiliumi, įvairiausiomis gėlėmis ir peizažais. Ir tokiu atveju šių unikalių austinių įtempiamųjų lubų montavimo kaina nepakis.
Audeklo plotis gali siekti 5 m, todėl juo galima uždengti bet kokią erdvę gyvenamojoje patalpoje be jokių siūlių. Matavimo tikslumas montuojant šią konstrukciją nėra itin svarbus, kelių centimetrų paklaida neturės įtakos montavimo terminams.
Itempiamos lubos - interjero dizainas
Taip pat skaitykite:
TEKSTILINĖS LUBOS

Konsultuotis ir užsisakyti mūsų paslaugas galite tinklalapyje arba telefonu:
+370-621-82590
UAB "JARAKS"

Profesionaliai atliksime matavimus ir preliminariai apskaičiuosime Jūsų užsakymo kainą. Montuojame ir tiekiame audinius bei komplektuojamąsias dalis, skirtas lubų-sienų sistemoms CLIPSO ir DESCOR, ir įgyvendiname plataus spektro projektus.

Telefonas: +370-621-82590
E-mail: info@tekstilines-lubos.lt
Galima nuolaida iki 10%
Atgriezties pie satura