Įtempiamos lubos | Straipsniai - Itempiamos lubos

Įtempiamos lubos
+370-621-82590
Itempiamos lubos
TEKSTILINĖS LUBOS
Tekstilinės įtempiamos lubos
Įtempiamos lubos nuotraukų galerija
Pāriet uz saturu
Straipsniai
Įtempiamos lubos iš audinių, kaip atskirti originalius audinius DESCOR?
Šiame straipsnyje padėsime išsiaiškinti, kaip įsigyti originalias įtempiamas lubas iš audinių Descor (Vokietija) ir Clipso (Prancūzija), kokias ypatybes ir ženklinimą turi šios besiūlės įtempiamos lubos iš audinių.
Austinių įtempiamųjų lubų vertė ir kaina
Įtempiamosios lubos tebėra geriausias ir saugiausias sprendimas norint įrengti gražias lubas miegamajame arba vaikų kambaryje. Būtent ši medžiaga garantuoja puikų laidumą orui abiem kryptimis, todėl audeklas gali „kvėpuoti“. Audinys neskleidžia jokių kvapų, net iškart po lubų įrengimo oras patalpoje išlieka gaivus.
Besiūlės austinės įtempiamosios lubos
Dar senovės Romos ir Graikijos turtingų didikų namuose buvo įprasta puošti lubas prabangiais audiniais. Ši tradicija įkūnijama ir mūsų laikais – visi norintys suteikti savo būstui rafinuotumo ir originalumo įsirengia besiūles austines įtempiamąsias lubas.
Austinės įtempiamosios lubos Descor
Viena garsiausių įtempiamųjų lubų gamintojų yra Vokietijos bendrovė Descor, gaminanti besiūles ir austines įtempiamąsias lubas. Iš poliesterio gaminamo sintetinio audeklo išskirtinė ypatybė yra  jo struktūra, primenanti mezginio pynimą. Austinės įtempiamosios lubos Descor pripažintos viena geriausių medžiagų.
Gražiausios įtempiamosios lubos
Atsižvelgiant į interjero ypatumus, gražios įtempiamosios lubos gali suteikti patalpai nepakartojamą stilių. Dėl rūšių ir formų įvairovės nesunku išsirinkti tobulą variantą kiekvienam buto ar namo kambariui. Jeigu vos prieš keletą metų įtempiamųjų lubų faktūra galėjo būti tik matinė arba blizgi, tai šiandien greta šių rūšių gamintojai siūlo lakines, satino ar net aksomo dangas.
Naujausi įtempiamųjų lubų modeliai
Iš didelės įvairovės mūsų bendrovės klientai visada galės išsirinkti naujausius įtempiamųjų lubų modelius, įskaitant šiuolaikiškas ir madingas garsiausių Europos gamintojų lubas su mirgėjimo efektu, veidrodiniu paviršiumi, rankiniu būdu ištapytus audinius ir plėveles, imituojančias elitines medžiagas, pavyzdžiui, akmenį, odą ir kt.
TEKSTILINĖS LUBOS

Konsultuotis ir užsisakyti mūsų paslaugas galite tinklalapyje arba telefonu:
+370-621-82590
UAB "JARAKS"

Profesionaliai atliksime matavimus ir preliminariai apskaičiuosime Jūsų užsakymo kainą. Montuojame ir tiekiame audinius bei komplektuojamąsias dalis, skirtas lubų-sienų sistemoms CLIPSO ir DESCOR, ir įgyvendiname plataus spektro projektus.

Telefonas: +370-621-82590
E-mail: info@tekstilines-lubos.lt
Galima nuolaida iki 10%
Atgriezties pie satura