Besiūlės austinės įtempiamosios lubos - Itempiamos lubos

Įtempiamos lubos
+370-621-82590
Itempiamos lubos
TEKSTILINĖS LUBOS
Tekstilinės įtempiamos lubos
Įtempiamos lubos nuotraukų galerija
Pāriet uz saturu
Besiūlės austinės įtempiamosios lubos
Besiūlės austinės įtempiamosios lubos
Dar senovės Romos ir Graikijos turtingų didikų namuose buvo įprasta puošti lubas prabangiais audiniais. Ši tradicija įkūnijama ir mūsų laikais – visi norintys suteikti savo būstui rafinuotumo ir originalumo įsirengia besiūles austines įtempiamąsias lubas.
Besiūlio audeklo pagrindą sudaro poliesteris, impregnuotas apdorotu poliuretanu. Audeklo plotis gali siekti 5 metrus, todėl tokias lubas galima įrengti net ypač didelėse, erdviose patalpose.
Besiūlės austinės įtempiamosios lubos turi daugelį pranašumų palyginti su suvirintomis konstrukcijomis: tvirtumas, estetiška išvaizda ir lengvas montavimas. Tokiomis lubomis galima išlyginti net sudėtingiausius paviršius.
Įrengimo procesas trunka trumpiau, nes nereikia įšildyti patalpos ir naudoti šilumines patrankas.

Dar vienas svarus privalumas yra tas, kad tokios lubos nėra reiklios temperatūrų režimui, puikiai ištveria ir šaltį, ir kaitrą, yra atsparios degimui.
Itempiamu lubu montavimas
Taip pat skaitykite:
TEKSTILINĖS LUBOS

Konsultuotis ir užsisakyti mūsų paslaugas galite tinklalapyje arba telefonu:
+370-621-82590
UAB "JARAKS"

Profesionaliai atliksime matavimus ir preliminariai apskaičiuosime Jūsų užsakymo kainą. Montuojame ir tiekiame audinius bei komplektuojamąsias dalis, skirtas lubų-sienų sistemoms CLIPSO ir DESCOR, ir įgyvendiname plataus spektro projektus.

Telefonas: +370-621-82590
E-mail: info@tekstilines-lubos.lt
Galima nuolaida iki 10%
Atgriezties pie satura