Gražiausios įtempiamosios lubos - Itempiamos lubos

Įtempiamos lubos
+370-621-82590
Itempiamos lubos
TEKSTILINĖS LUBOS
Tekstilinės įtempiamos lubos
Įtempiamos lubos nuotraukų galerija
Pāriet uz saturu
Gražiausios įtempiamosios lubos
Gražiausios įtempiamosios lubos
Atsižvelgiant į interjero ypatumus, gražios įtempiamosios lubos gali suteikti patalpai nepakartojamą stilių. Dėl rūšių ir formų įvairovės nesunku išsirinkti tobulą variantą kiekvienam buto ar namo kambariui. Jeigu vos prieš keletą metų įtempiamųjų lubų faktūra galėjo būti tik matinė arba blizgi, tai šiandien greta šių rūšių gamintojai siūlo lakines, satino ar net aksomo dangas.

Daugelis mano, kad gražiausios įtempiamosios lubos – tai tobulai lygus paviršius. Iš tiesų, klasikinė forma gali išspręsti daugelį problemų, pavyzdžiui, paslėpti įtrūkimus arba perdangų plokščių sandūras. Be to, tokias lubas galima įrengti įvairios konfigūracijos patalpose: su vamzdžiais, kolonomis, nestandartinės geometrijos ir su daugybe kampų.

Lygus paviršius – ne vienintelis lubų įrengimo variantas. Kai kam labiau patinka arkos, kopos, kūginės nuosvyros ar bangos pavidalo įtempiamosios lubos. Šių rūšių konstrukcijos atrodo itin neįprastai ir originaliai, ypač jeigu jos yra skirtingų spalvų.

Gražios įtempiamosios lubos – ne vien interjero puošmena, tam tikrais atvejais tai tikras meno kūrinys!
Lubos itempiamos
Taip pat skaitykite:
TEKSTILINĖS LUBOS

Konsultuotis ir užsisakyti mūsų paslaugas galite tinklalapyje arba telefonu:
+370-621-82590
UAB "JARAKS"

Profesionaliai atliksime matavimus ir preliminariai apskaičiuosime Jūsų užsakymo kainą. Montuojame ir tiekiame audinius bei komplektuojamąsias dalis, skirtas lubų-sienų sistemoms CLIPSO ir DESCOR, ir įgyvendiname plataus spektro projektus.

Telefonas: +370-621-82590
E-mail: info@tekstilines-lubos.lt
Galima nuolaida iki 10%
Atgriezties pie satura